מאמנת הכוכבים המובילה של הוליווד מגיעה לישראל
איוואנה צ'בק, המורה האגדית למשחק, שעבדה עם בראד פיט, האלי ברי, ג'ים קארי ואחרים, תעביר לראשונה בישראל סדנת משחק בשני מסלולים. ההרשמה בעיצומה


_MG_9235.jpgאיוואנה צ'בָּק, המורה האגדית למשחק, מגיעה לישראל בסוף יוני, לחשוף את שיטת העבודה של הכוכבים הגדולים, לאמן קבוצה מצומצמת של שחקנים ישראלים, ולהשיק את המהדורה העברית של ספרה: כוחו של השחקן.
צ'בק תקיים, לראשונה בארץ, סדנה מיוחדת למיומנות ושליטה ב"שיטת צ'בק", טכניקת המשחק הייחודית שפיתחה, אשר תפסה מקום מרכזי בצמרת לימודי המשחק המתקדמים בעולם. השיטה מביאה למרכז ההופעה את החוויה הרגשית של השחקן וממנפת את סיפורו האישי לטובת הישגים אמנותיים ופריצת דרך בקריירה.

בימים אלה החלה הרשמה לסדנה בשני מסלולים:
מסלול קהל -  יום סדנה פתוח הכולל חשיפה של טכניקת צ'בק ועוצמותיה, כולל הדגמות מתוך סרטים שבהם מככבים תלמידיה של איוואנה (מסלול פתוח לשחקנים, במאים, סטודנטים וקהל);
מסלול אימון - סדנה מעשית של יומיים לקבוצה מצומצמת של כ-20 שחקנים נבחרים, שאיתם  צ'בק תעבוד במרוכז על שיטת המשחק שלה (מסלול לשחקנים מנוסים בלבד). הסדנה, בהפקת היפרמדיה תקשורת, מתקיימת בשיתוף שח"ם - איגוד שחקני המסך ואיגוד הבמאים, ובחסות קרן רבינוביץ', קרן הקולנוע הישראלי ומשרד החוץ.


לפרטים והרשמה - הקליקו כאן

או התקשרו 03-6066365

במקביל לסדנה יושק ספרה רב המכר של צ'בק, "כוחו של השחקן", לראשונה במהדורה עברית. הספר, היוצא לאור בהוצאת "אסיה", מציג כלי משחק מעשיים ושיטות תרגול ייחודיות בעבודת השחקן, ניתוח דמויות בתסריטים קלאסיים ועכשוויים מהקולנוע, הטלוויזיה והתיאטרון, וסיפורים מאחורי הקלעים על שחקנים מפורסמים. הספר כולל אחרית דבר שכתבה במיוחד למהדורה העברית השחקנית רונית אלקבץ.

איוואנה צ'בק היא המייסדת והמנהלת של "סטודיו למשחק איוואנה צ'בק", שאותו ייסדה לפני יותר מעשרים שנה. במרוצת השנים הפכה צ'בק לאחת ממאמני המשחק המבוקשים ביותר בהוליווד. בין השחקנים שעבדו איתה: האלי ברי, בארד פיט, שרליז תרון, ג'ייק גי'לנהול, קיית הדסון, ג'ון ווייט, אליזבת שיו, ג'ים קרי, אווה מנדס ואחרים, חלקם זוכי אוסקר ופרסי גלבוס הזהב, אמי, טוני ושלל פרסים בינלאומיים.
צ'בק משמשת כמרצה אורחת בבית הספר לדרמה "ג'וליארד" בניו יורק, שם היא מלמדת נבחרת של סטודנטים בשנה הרביעית. היא זכתה בפרס מפעל חיים מטעם פסטיבל הקולנוע הבינלאומי של מוסקבה, לצד ליאונרדו דה-קפריו, וויליאם פרידקין ופרנסיס פורד קופולה.

 
 

 

בניית אתרים