סרט חדש להיפרמדיה: אלוף העולם שלי

היפרמדיה חובקת סרט דוקומנטרי חדש: "אלוף העולם שלי", המביא את סיפורו המרגש של אלוף ישראל באיגרוף, מרחב מוהר

הסרט "אלוף העולם שלי", בהפקת היפרמדיה, הגיע לקו הסיום.
הסרט מביא את סיפורו של נער הזהב של האיגרוף המקצועני, מרחב מוהר, שמחליט בגיל 22 לצאת לארה"ב כדי להגשים את חלומו כנגד כל הסיכויים: להיות אלוף העולם באיגרוף. בדרך דוקומנטרית בלתי אמצעית, הסרט עוקב במשך חמש שנים אחרי מרחב, שפועל ללא לאות להגשים את חלומו, הרחק מביתו. מדי יום הוא מתאמן שעות רבות במכון האלופים "גליזונ'ס" בברוקלין, עם המאמן האגדי הקטור רוקה, שהוציא תחת ידיו מספר אלופי עולם והחליט להמר על מרחב כעל האלוף הבא שלו.
בינתיים בכפר סבא, יושבת אמו של מרחב, טלילה מוהר, ומתהפכת על משכבה בלילות. כשהוא עוד היה בארץ, היא הייתה צועקת לו מהקהל שיבקש סליחה מהיריב על הנוק-אאוט שהחטיף לו. כעת לא נותר לה אלא לחשוק שיניים ולחכות ליום שבו יתלה את הכפפות. לאורך הסרט היא נקרעת בין הרצון לתמוך בחלומו של בנה האהוב, לבין הדאגה האין סופית שמקננת בה בעקבות העיסוק המסוכן שבו בחר.
לאחר ניצחון מוחץ בקרב מקצועני בלאס וגאס, מרחב מגיע לקרב החשוב ביותר בקריירה שלו - קרב ראשון במסגרת אליפות העולם. אלא שהקרב הזה הופך גם לנקודת המפנה הבלתי צפויה והכואבת כל כך.

לאתר הרשמי של הסרט


my_champion_medium_poster.jpg

הסרט הוקרן בבכורה חגיגית בסינמטק ת"א, ב-5 ביולי 2010.

בהקרנה השתתפו גיבור הסרט, מרחב מוהר, בני משפחה, חברים ונכבדים, בהם שרת התרבות והספורט, לימור לבנת.
לתמונות מההקרנה בתל אביב


מספר ימים לאחר מכן יצא מרחב ללוס אנג'לס, שם נבחר הסרט להשתתף בפסטיבל סרטי הספורט של לוס אנג'לס, ALL SPORTS LA FILM FESTIVAL.

 

 

 


 

 

 

 

 
 

 

בניית אתרים