"אלוף העולם שלי" מגיע לערוץ 2 ולפסטיבל עין יהודית

הסרט "אלוף העולם שלי" מגיע לשידור בכורה בערוץ 2 ביום שני, 18.10.10 בשעה 22:45. הסרט אף נבחר להשתתף בתחרות הקולנוע היהודי במסגרת פסטיבל "עין יהודית"

merhav2.JPEG

 

רגע לפני שהוא כובש את המסך ב"רוקדים עם כוכבים", מגיע למסך ערוץ 2 הסרט "אלוף העולם שלי", מבית היפרמדיה, המביא את סיפורו הלא ייאמן של המתאגרף מרחב מוהר. שידור הבכורה ביום שני, 18.10.10 בשעה 22.45.


הסרט אף נבחר להשתתף בתחרות הקולנוע היהודי בפסטיבל "עין יהודית" .
במסגרת הפסטיבל, המתקיים באשקלון, יתקיימו שתי הקרנות:
הראשונה ביום שני, 11.10.10 בשעה 10:00
והשנייה ביום שני, 18.10.10 בשעה 18.00 - הקרנה זו בנוכחות גיבור הסרט, מרחב מוהר.
הזדמנות לצפות בסרט על מסך גדול לפני שהוא מגיע לטלוויזיה!
להזמנת כרטיסים: 08-6789246

תקציר הסרט: בגיל 22, עם התואר "אלוף ישראל באיגרוף" וכרטיס בכיוון אחד לניו יורק, יוצא מרחב מוהר לארה"ב. הוא משאיר מאחור הורים מודאגים, חברים ולא מעט מעריצים, ונוסע להגשים את חלומו כנגד כל... הסיכויים: להיות אלוף העולם באיגרוף. אלא שלקראת שיאו של המסלול, מגיע הלא צפוי ומשבש את התוכניות הגדולות.
"אלוף העולם שלי" מביא את סיפורו של נער הזהב של האיגרוף הישראלי. הסרט עוקב אחריו במשך חמש שנים, מהצעדים הראשונים שלו בניו יורק, כשהוא בודד ומבולבל וצריך לחשב כל דולר כדי שיספיק לו לאוכל, דרך הישגיו בקרבות איגרוף ברחבי ארה"ב, ועד לאותו קרב יוקרתי במסגרת אליפות העולם באטלנטה, שהופך באורח בלתי צפוי לקרב על זהותו כמתאגרף וכאדם.
50 דקות, הופק בסיוע הרשות השנייה וקרן מקור.

במאי: ארי דוידוביץ' / מפיקים: מיקי לרון, ארי דוידוביץ' / צלם-במאי (ארה"ב): גידי בועז / עורך: אייל צרפתי / מוסיקה מקורית: רן בגנו / עיצוב פס קול: רונן נגל


לאתר הרשמי של הסרט

 

 
 

 

בניית אתרים