"אלוף העולם שלי" זכה בציון לשבח בפסטיבל עין יהודית

הסרט המגולל את סיפורו של אלוף ישראל באיגרוף, מרחב מוהר, צוין בין השאר "על בניית דרמה דוקומנטרית ורמה גבוהה של בימוי ועריכה"

merhav5.JPEG
הסרט הדוקומנטרי "אלוף העולם שלי", בהפקת היפרמדיה, זכה בציון לשבח בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי "עין יהודית" ה-7, שננעל השבוע באשקלון.

חבר השופטים של הפסטיבל, שכלל השנה את יו"ר הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו, ד"ר אילן אבישר, את איש הרדיו ירין קימור ואת הבמאי ליאון פודרובסקי, החליט להעניק את הפרס לסרט "על הבנה שלמה של המדיום התיעודי, על תיאור דמות אמיתית שעימה קל להזדהות, על בניית דרמה דוקומנטרית ורמה גבוהה של בימוי ועריכה".
תקציר הסרט: בגיל 22, עם התואר "אלוף ישראל באיגרוף" וכרטיס בכיוון אחד לניו יורק, יוצא מרחב מוהר לארה"ב. הוא משאיר מאחור הורים מודאגים, חברים ולא מעט מעריצים, ונוסע להגשים את חלומו כנגד כל הסיכויים: להיות אלוף העולם באיגרוף. אלא שלקראת שיאו של המסלול, מגיע הלא צפוי ומשבש את התוכניות הגדולות.
"אלוף העולם שלי" מביא את סיפורו של נער הזהב של האיגרוף הישראלי. הסרט עוקב אחריו במשך חמש שנים, מהצעדים הראשונים שלו בניו יורק, כשהוא בודד ומבולבל וצריך לחשב כל דולר כדי שיספיק לו לאוכל, דרך הישגיו בקרבות איגרוף ברחבי ארה"ב, ועד לאותו קרב יוקרתי במסגרת אליפות העולם באטלנטה, שהופך באורח בלתי צפוי לקרב על זהותו כמתאגרף וכאדם.

50 דקות, הופק עבור הרשות השנייה בסיוע קרן מקור.

במאי: ארי דוידוביץ' / מפיקים: מיקי לרון, ארי דוידוביץ' / צלם-במאי (ארה"ב): גידי בועז / עורך: אייל צרפתי / מוסיקה מקורית: רן בגנו / עיצוב פס קול: רונן נגל


לאתר הרשמי של הסרט

 

 
 

 

בניית אתרים