לראשונה בישראל: סדנה עם בריאן ניומן בפסטיבל דוקאביב

למה לחזות את העתיד אם אפשר פשוט להמציא אותו? סדנה חד פעמית ליוצרים ומפיקים עם בריאן ניומן, לשעבר ראש מכון טרייבקה

tizer1.jpg


הטרנדים החמים של הטכנולוגיות הדיגיטליות בעשיית סרטים
, מודלים חדשים לפיתוח סיפורים ואסטרטגיות עדכניות לגיוס משאבים - אלה חלק מהנושאים שתקיף סדנת Re:invent עם בריאן ניומן, שתתקיים לראשונה בישראל, ב-18 במאי, במסגרת פסטיבל דוקאביב.

ניומן, עד לאחרונה ראש מכון טרייבקה לקולנוע (TFI) הוא מרצה, בלוגר ויועץ בכיר ליוצרי סרטים. כמרצה מבוקש בפסטיבלים הוא עורך בקביעות סדנאות וסמינרים בתחומי גיוס משאבים, אסטרטגיות הפצה ושימוש בכלים של ניו מדיה. זהו ביקורו הראשון בישראל, והוא ישמש גם כשופט בפסטיבל.

הסדנה מיועדת לכל העוסקים בתחום ה-Non fiction - במאים ויוצרי סרטים דוקומנטריים, מפיקים, מפיצים, עורכים ואנשי ניו מדיה. מלבד הכלים המעשיים שיינתנו למשתתפים, הסדנה תכלול ניתוח ומשוב על פרוייקטים דוקומנטריים של חלק ממשתתפי הסדנה.

הסדנה בהפקת "היפרמדיה" ובחסות קרן מקור ופורום היוצרים הדוקומנטריים. עורך ומפיק: ארי דוידוביץ'.

 

מנחה הסדנה: בריאן ניומן

עד לאחרונה ראש מכון טרייבקה לקולנוע (TFI), שם פיתח והקים את פרוייקט הדיגיטציה המרכזי ואיפשר גישה לאלפי כותרים בדי.וי.די, סטרימינג ו-VOD. ניהל את Renew Media, ארגון שנוסד על ידי קרן רוקפלר למטרת בניית מערכות הפצה ליוצרי סרטים ואמנים עצמאיים. שימש מנהל בכיר של מרכז הקולנוע והמדיה IMAGE, מפיק פסטיבל הקולנוע באטלנטה ופסטיבל Out on Film, וכיום הוא חבר הנהלה בכמה ארגוני מדיה, בהם MUZE, המגזין Art Papers ופסגת פסטיבל הקולנוע הבינלאומי. נולד בצפון קרוליינה ובעל תואר שני בלימודי קולנוע מאוניברסיטת אמורי.

 

לפרטים והרשמה

 
 

 

בניית אתרים