סדנה עם מורי ורשבסקי: קוטפים את הכסף מהעצים

פסטיבל דוקאביב, 9 במאי 2012

docuagenda_logo.jpg
סדנה מיוחדת במסגרת הכינוס, "דוקו אג'נדה", לקידום שיתופי פעולה בין ארגונים ללא מטרת רווח לבין יוצרי קולנוע וטלוויזיה בישראל. אורח הכינוס, מורי ורשבסקי, הינו יועץ, מאמן וסופר שהקדיש את 30 השנים האחרונות לסקטור המלכ"רים. הוא עוסק בתכנון אסטרטגי וביישומו בארגונים ללא מטרות רווח, ובחיבור הייחודי בין עמותות לבין עולם הסרטים הדוקומנטריים. ספרו Shaking the Money Tree: How to Get Grants and Donations for Film and Video נחשב למדריך המקיף ביותר בתחום, ולצד הייעוץ ליוצרי סרטים וראשי עמותות, הוא מרצה בכנסי מלכ"רים, בפסטיבלי סרטים ובאירועים מיוחדים העוסקים בנושא.

לפרטים ומידע נוסף  

   
 

תוכנית הכינוס

09.30-13.00 - חלק ראשון / ליוצרים ומפיקים דוקומנטריים

סדנה מיוחדת עם מורי ורשבסקי: "קוטפים את הכסף מהעצים"

הסדנה תעסוק בשיתופי פעולה עם ארגונים ללא מטרות רווח לשם קידום יצירתם של סרטים דוקומנטריים ותעניק כלים מעשיים המבוססים על שנים רבות של ניסיון בתחום.

14.00-17.00 - חלק שני / לראשי עמותות ומלכ”רים

מנחה: העיתונאית עינת פישביין

א. הרצאה מיוחדת של מורי ורשבסקי: "מדיה, כסף והמלכ”ר שלך"
הרצאה ודיון פתוח על שימושי המדיה של ארגונים ללא מטרות רווח, ובהם: איך לנצל את המדיה כדי לייצר ניראות ולגייס כסף; תפקיד המדיה ברשתות החברתיות, מסיבות גיוס משאבים ו-crowdfunding; איך לדבר עם נציגי התקשורת; מה צריך לדעת לפני שיוצאים לתקשורת, והיכן תוכלו למצוא קונים למדיה שלך.

ב. מפגש פי'צינג בין יוצרי סרטים לראשי עמותות ומלכ"רים
מפגש בלתי אמצעי, ראשון מסוגו, שיכלול סיעור מוחות לקידום שיתופי הפעולה, דיון בסוגיות אתיות והצגת 6 פרויקטים דוקומנטריים חברתיים שנבחרו ע"י ועדת לקטורים והנהלת המיזם ("פיצ'ינג”).

הפרויקט / פרוייקטים שייבחר/ו יזכה/ו במענק / מענקי פיתוח בסך כולל של 20,000 שקל מקרן גשר

עורך ומפיק: ארי דוידוביץ'
הפקה: נילי קלמר
 
 

 

בניית אתרים